AYŞE GÜL KARA ZORLU

Selam ☺

Önce memleketimden mi başlasam ? Evet iyi fikir. Nerede mi doğdum? Türkiye'nin en kuzey noktası Sinop'ta.

Sonra büyüdüm, büyüdüm ve üniversiteyi kazandım: İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ağız Ve Diş Sağlığı Bölümü.

Okul biter ama eğitim bitmez diyerek mezun oldukdan sonra da çeşitli eğitimler aldım. Bunlardan birkaçı; özel tiyatro ve fonetik-diksiyon eğitimi ve NLP ve kişisel gelişim eğitimleri.

Okumak zenginleştirir ya bende zengin oldum ☺ Çok zengin oldum. Bazı projeler ürettim. BİR SÜPRİZİM VAR kitabı ve internet sitesi yüzlere tebessüm katan bir çalışma oldu.

Ayrıca TV'de yayınlanan "RAMAZAN GÜLÜ" programı ile yardımlaşmanın ortak dilini sizlerle paylaşmanın mutluluğunu yaşadım.

Seslerinizi duyar gibiyim. Sonra mı ne yaptım? Hemen anlatayım. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür A.Ş. Miniatürk'te Bulmaca Parkı projesi, Bütün Dişler Gülmeli ve Bir Yudum Sevgi tiyatro oyunları, "Kariyer Merkezi" projesi, Sağlıklı Yaşam Parkı projesi, TV ve Radyo Programları... Yazsam daha bitmez şimdilik burada nokta koyalım. Tabi ikinci kitabım Sinop'u , Sinop Cezaevini anlatan ALDIRMA GÖNÜL ALDIRMA, gerçek bir hikayeyi anlatan DUT AĞACI romanı ve ŞAKRAK Gizli Görev, ŞAKRAK 2 Macera Peşinde, ŞAKRAK Bilmeceler kitaplarını da söyledikden sonra.

Son söz; şu ana gelirsek geçmişin ve geleceğin eşsiz şehri İstanbul'dayım eşim iki oğlum ve tabi ki sizlerleyim.